وصیتنامه شهید رستم ابراهیمی

به نام الله، پاسدار حرمت خون شهدا، و با سلام و درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی و شهیدان اسلام.

ای پدر و مادرم، من برای خدای متعال به جبهه ها اعزام شده ام و اگر شهید شدم ناراحت نشوید و برای من گریه نکنید تا مبادا منافقین خوشحال شوند.

از پدرم می خواهم که به حرف امام باشند و در مجالس مذهبی حضور به هم رسانند، باشد که خداوند این هدیه ناقابل را از شما قبول فرماید، به درستی که این هدیه ای که در راه خدا می دهید از خود اوست و به سوی او باز می گردد.

از پدران و مادران تقاضا دارم که وقتی پسرانشان شهید می شوند نگویند فلانی پسرم را به جبهه برده که شهید شود، اصلاً این طور نیست، چون هرکس راه خود را انتخاب کرده و شهید شدن ما و امثال ما دست خداست.

پیامی هم برای منافقین دارم که ای کوردلان، تا کی می خواهید به دست و پای این امت اسلام پیچ بخورید؟ ملت ايران، بیدار شده و شما نابود هستید، تا وقت باقی است به آغوش اسلام برگردید که راه خدایی است، بدانیدکه به هیچ وجه نمی توانید بر روی پدران و مادران ما تأثیر بگذارید.

پیامی دیگر به عزیزان و برادرانم دارم که از شما می خواهم همیشه یار و یاور امام، این اسطوره مقاومت باشید، در این زمان دنیا از ایران و امام و جهان اسلام حساب می برد، هم اکنون وقت فرو ریختن پایه های استکبار شرق و غرب است، پس بر شما واجب است که به جبهه بروید و انقلاب را یاری کنید.

پیام دیگری برای خواهرانم دارم که از شما می خواهم که زینب گونه زندگی کنید تا خداوند از شما راضی باشد و حجابتان را رعایت فرمایید که منافقیان سوء استفاده نکند و به انقلاب ضربه نزنند.

در آخر دعا برای امام یادتان نرود، به امید فتح کربلا و آزادی قدس عزیز و زیارت قبر اباعبدالله.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی، خمینی را نگه دار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =