متفرقه

نامه ای از شهید محمدرضا ابراهیمی(۱)

نامه ای از شهید محمدرضا ابراهیمی خطاب به خانواده
به نام خداوند بخشنده مهربان
خدمت پدر و مادر و همسرم سلام
پس از سلام امید است حالتان خوب باشد اگر جویای حال ما باشید بحمدالله خوب  و سرحال و به دعا گویی شما مشغولیم و هیچگونه کدورتی نداریم من با محمود آقای خالو و محمد آقای خاله و حاج محمد آقای سالاری و اکبرآقای طالبی در یک واحد خدمت مینماییم و پس از دیدارها و گردشهای زیادی در شهرها و ملاقات با آقای خامنه ای در نماز جمعه و پادگان تهران و دیدن جوادآقا و حمیدآقا روز جمعه در تهران به تیپ ویژه شهدا با قطار آمدیم و در خدمت حاج آقای میری از شهرهای مراغه و مهاباد عبور نمودیم و فعلا در محل اسقرار تیپ در کردستان مستقر می باشیم و برادران گنابادی از جمله آقای آذرمهری و آهنگری و کاخکی و نوری و صلاحی و…..دراینجا میباشند و جای جوانهای دیگر گنابادی در اینجا خالی است.
سمیه خانم و لیلا خانم را از طرف من دیده بوسی نمایید.بتول خانم ،زری خانم ،عصمت خانم،معصومه خانم ،مهلقا خانم ،فاطمه خانم وحسین آقا و جوادآقا و آقا مرتضی و آقایان رحمانیان و اسماعیلیان و خواجه ای و خزائیان را همگی سلام فراوان میرسانم.خواهرزاده ها و برادرزاده های عزیز را تماما سلام دارم. ناصرآقا و ملوک خانم و خانواده را سلام فراوان دارم. خاله ها و خالوها و عموها و عمه ها و خانواده های محترم را سلام فراوان برسانید. والده احمدآقا را سلام زیاد دارم. کلیه اقوام و دوستان را که احوالپرس ما بودند سلام برسانید.
هوای اینجا نسبتا سرد است و برف و بارندگی خوب است.انشاءالله اگر خانم آقا مرتضی به گناباد آمدند درجلو راهشان یک گوسفند بکشید و لااقل نصف گوشت آن را به انصارالحجه بدهید که مبارک باشد .
انشاءالله نماز اول وقت را با جماعت در هنگام صبح و ظهر و شب  فراموش نخواهید کرد. التماس دعا خصوصا در فاصله بین اذان صبح تا طلوع آفتاب را از شما دارم. آقایان نمازی و خانواده هایشان را تماما سلام دارم. حاج آقای سرشار را نیز سلام برسانید. آدرس نقده-صندوق ۶۳/۱/۲۷
خدایا خدایا تاانقلاب مهدی خمینی رانگهدار
محمدرضا ابراهیمی
ربنا افرغ علینا صبرا و ثبت اقدامنا وانصرنا علی القوم الکافرین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + نه =

دکمه بازگشت به بالا