وصیت نامه شهدا

شهدا درس استکبار ستیزی می دهند

شهید سیدابوالفضل تولیت:
سلام بر ملت غیور و شهید پرور ایران ، نابودی و ذلت و خواری از آن مشرکین و کفار و منافقین و شیطان بزرگ آمریکای جهان خوار باد.
شهید محمود ابراهیم زاده :
تا موقعی که این مذهب الهی (اسلام) در بین ما رواج دارد و تا کتاب قرآن در دسترس مردم باشد به گفته امام عزیزمان آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
شهید حسین عطوف:
شما شاهدید که ملت ما یک دفعه تجربه تلخ زمامداری لیبرالیسم را چگونه به پایان رساند و دیدید که این خط ارتباط با آمریکا با چه خونهای پاک و مقدسی شسته شد پس مواظب باشید که خناسان شما را از مسیر حقیقی اسلام که همان ولایت فقیه است دور نسازند که مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود .
شهید علی عباسیان:
آمریکا و دیگر استعمارگران و دشمنان این انقلاب اسلامی بدانند ملت ما همانند امام حسین (ع) در مقابل تمامی مستکبران می ایستد بدانند ملت ما ملت سیدشان امام حسین است و درس بندگی را از مولا حسین می گیرند و درس فداکاری و گذشت را از عباس بن علی(ع) می گیرند و از پیام آوران حسین درس می گیرند و خون شهدا را با ادامه دادن راه شهدا و وحدت داشتن و عزیز داشتن رهبری پاس می دارند.
گزیده ی وصایای شهدای کاشان با موضوع آمریکا
شهید حسین تنباکوکار:
اینجا سرزمینی است که وجب به وجبش خون عزیزی ریخته شده تا این دشت گسترده از چنگال خودفروختگان آمریکایی بیرون آمده و همه ما موظف در حفظ این خون های ریخته شده هستیم تا انشاالله ریشه ظلم در عالم برچیده شود. برادران امروز اگر نشستیم فردا جوابی نداریم، امروز اگر تجاوز و ظلم را پذیرفتیم تاریخ آینده به ما لعن و نفرین خواهد کرد. بحمدالله این نعمت بزرگ رهبری که به ما رسیده باید مطیع امرش باشیم، حرف هایش، پیام هایش را به دقت انجام دهیم که سخنش به جز کلام خدا و سنت رسول اکرم چیزی دیگر نیست.
گزیده ی وصایای شهدای کاشان با موضوع آمریکا
شهید احمد بهفرد:
. امروز جهان اسلام به دست آمریکا گرفتار است و ملت ما با خیانتکاران سراسر دنیا طرف است، تا ظلم هست مبارزه هم هست و تا مبارزه هست باید ما هم باشیم.
شهید علی اصغر امیدی بیدگلی :
جنایتکاران مخصوصا شیطان بزرگ بداند دنیا بیدار شده است و از این پس مسلمانان نخواهند گذاشت که تمام هستی شان به کام آمریکا بروند. آمریکا بداند که ملت ایران خیانت های سال های 32، 42 و… را فراموش نخواهد کرد و بداند با مزدوران و عمال داخلی ازپیش ساخته چون بنی صدرها، قطب زاده ها و روحانی نماها هیچ کاری نخواهند توانست بکنند و ملت آنقدر در دریای خون شنا خواهد کرد تا به ساحل نجات که آزادی تمام مستضعفان جهان از سلطه ابرقدرت ها ست برسد.
گزیده ای از وصیتنامه شهید عباس الوانکار :
نیست دشمنی برای امام حسین(ع) جز آمریکا و سرسپرده اش صدام و دیگر ابرقدرت ها.
گزیده ای از وصیتنامه شهید حسین فرجی :
آمریکا را همیشه دشمن بدار وسعی کن که همیشه بمبی برای دشمنان آماده باشد ،تا ضامن آن را بکشید به کار افتد.
گزیده ای از وصیتنامه شهید دخیل مقدوری:
عزیزان ، اینک که انقلاب اسلامی تحت رهبری مهدی موعود (عج) و نائب بر حق او یعنی روح الله عزیز دارد می رود تا در سراسر جهان فراگیر شود دشمنان اسلام مخصوصا” آمریکای جنایتکار دست به هر توطئه ای که می تواند می زند ما باید همچنان به گوش و هوشیار باشیم و دسیسه های آنها را نقش بر آب کنیم به قول امام امت مسئله اصلی ما اسلام و دشمن شماره یک آمریکا است.
گزیده ای وصتنامه شهید ایرج عنایتی:
آمریکا و عمالش را فرصت ندهید که افکار پلید شیاطینش را در ملک اسلام پیاده کند.
گزیده ای از وصیتنامه شهید اکبر کاظمی :
ازملت عزیز ایران می خواهم که تمام سعی شما درپیشبرد انقلاب اسلامی باشد که با خون هزاران شهید بارور گردیده است وازشما می خواهم که یک وقت کاری را نکنید که باعث شود خون شهیدان پایمال شود که خدای نکرده اگراینچنین شود تمام شما مسئول این خون ها خواهید بود. بیایید روز امید آمریکا را به شب سیاه مبدل کنید. انشاالله
گزیده ای از وصیتنامه شهید حسن محبوبی:
شما راه طولانی در پیش دارید . در مقابل شما تمامی ظالمین آمریکا ،فرانسه ، انگلیس و اسرائیل و نوکرانشان دست به دست هم داده اند و جلو ما ایستاده اند باید هوشیار و آگاه باشید که ظالمین حتی برای یک لحظه هم دست بردار نیستند و بیکار ننشسته اند و به هر صورتی که امکان داشته باشد ضربه خواهند زد.
گزیده ای از وصیتنامه شهید مهدی صادقی کاشانی:
آمریکا و شوروی تنها هراسشان از پشتیبانی مردم از ولایت فقیه است پس از ولایت فقیه دست برندارید.
گزیده ای از وصیتنامه شهید حسین نعمتیان مقدم:
ای تاریخ تو شاهد باش که استمرار انقلاب حسین (ع) چگونه آمریکا و همه دشمنان اسلام را اینگونه زبون و خوار کرده است .
گزیده ای از وصیتنامه شهید محمد خسروی:
ای امت قهرمان به هوش باشید که هنوز دست جنایتکار آمریکا در حال توطئه است وآگاه باشید که هنوز کسانی هستند که به نام اسلام ضربه بر پیکر اسلام می زنند و اسلام را به انحراف می کشانند.
گزیده ای از وصیتنامه شهید محمد حلوایی:
ولایت فقیه جریانی است که تمام منافع ابرقدرت ها مخصوصاً آمریکا را از بین برد و منافع آنها را در سطح منطقه به خطر انداخت برای همین خاطر ابرقدرت ها برای منزوی کردن جریان ،دست به هر توطئه ای زدند و بدانید آنها باز هم دست از توطئه برنداشته اند و به هر نحوی که باشد سعی در نابودی ولایت فقیه که همان نابودی اسلام است دارند و شما هم برای اینکه حیات و استقلال و اسلام خود را حفظ نمایید لازم است به حمایت از ولایت فقیه ادامه دهید.
گزیده ای از وصیتنامه شهید داود چاپی :
برادران عزیز آمریکا دیگر نمی تواند در کشورمان دخالت کند، گاهی از پشت در داخل کشور منافقین و ضدانقلابیون را تحریک می کند و گاهی کشورهای مرتجع منطقه را بر علیه کشورمان تحریک کرده تا جنگ به راه می اندازند.
گزیده ای از وصیتنامه شهید جواد پورواحدی:
. آمریکا زیاد تلاش کرده تا این انقلاب اسلامی را از بین ببرد، کودتای نظامی حمله هوایی منافقین را روی آب دوانید، چقدر رادیو در این جهان بر ضد جمهوری اسلامی اخبار می گوید، نمی توانند کوچکترین ضربه به این کشور اسلامی بزنند، پس همانطور که قرآن می فرماید دست خدا پشت سر ماست تا زمانی که از دستورات قرآن اطاعت کنیم.
گزیده ای از وصیتنامه شهید عباس اکبری:
مرگ بر آمریکا وکلیه صهیونیست ها در تمامی لباس هایشان و چهره هایشان.
گزیده ای از وصتنامه شهید تقی آشوری:
خداوند پشتیبان ویاور مستضعفان ودرهم کوبنده کفار و زورگویان است. بااینکه همه قدرت های بزرگ مانند آمریکا، شوروی، فرانسه ومصر وغیره کمک صدام کافر ازخدا بی خبر می کنند وما تنها از خدا کمک می گیریم برهمه نیروهای مادی غالب خواهیم شد وشده ایم. این پیروزی ها ضامن خون شهیدان به خون خفته ایران زمین است.
گزیده ای از وصیتنامه شهید علیرضا رمضانی:
ما ملت قیام کردیم تا قساد و تباهی نباشد قیام کردیم که مستضعفین جهان را از زیر سلطه مستکبرین رها سازیم قیام کردیم تا فساد آمریکا و اسرائیل از میان برداشته و راه کربلا را باز کنیم و قدس را از زیر سلطه اسرائیل غاصب آزاد کنیم و اسلامی که می رفت فنا شود را دوباره زنده اش کنیم (انشاءالله)..
گزیده ای از وصیتنامه شهید محسن درخشش فر:
دشمن باید بداند که ما گور شیطان بزرگ یعنی آمریکا و دیگر شیطان ها را با نثار خون خود خواهیم کند و شعار توحید را با تمام ابعادش در سراسر جهان فریاد خواهیم زد.
گزیده ای از وصیتنامه شهید رضا آبیاتی:
به آمریکای تجاوزگر امان ندهید تا در نقشه های تجاوز گرانه اش پیروز شود.
گزیده ای از وصیتنامه شهید جمشید هوشمندفرد:
.ای آمریکای جهانخوار و ای اسرائیل غاصب و ای همه حامیان ظلم باید این مطلب را بدانید که هرگز نخواهید توانست با مسلمانان و با اسلام عزیز در بیفتید و فکر نابودی اسلام و مسلمین را باید از مغزتان بیرون کنید.
گزیده ای از وصیتنامه شهید اکبر هادیان:
من معتقدم که هر کس در این تاریخ از زمان به ندای مظلومانه نائب حضرت مهدی (عج) لبیک بگوید هم به خدا لبیک گفته و هم به امام حسین (ع) در صحرای کربلا و هم به مسلمانان مظلوم سراسر جهان که در زیر ظلم و ستم ظالمان و ستمگرانی چون آمریکای پست فطرت و اسرائیل بدنام و دیگر ابرقدرتها به سر می برند امیدوارم که با حضور خودمان توانسته باشیم دین خود را به اسلام و مظلومان در سراسر جهان ادا کرده باشیم.
گزیده ای از وصیتنامه شهید حمیدرضا بلبل زاده:
وباز خواهش می کنم که با یک دست قرآن و با دست دیگر سلاح جنگ را برگیرید و با کفر جهانی که همان آمریکای جنایتکار است بجنگید تا ریشه ظلم از روی زمین کنده شود انشاالله.
گزیده ای از وصیتنامه شهید محمدعلی دهناری:
وخوشحال وسپاسگزارم از خداوند متعال که چنین افتخاری را نصیبم کرد که بر علیه کفرجهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار بجنگم وبه شهادت برسم.
گزیده ای از وصیتنامه شهید رضا گلشن:
ودرآخر نیزبه همه کسانم وهموطنانم وبه همه دوستانم سفارش می کنم تنها گذاشتن امام برخلاف رضای خداست وتا دماراز روزگار آمریکای جنایتکار برنداشته ساکت ننشینند.
گزیده ای از وصیتنامه شهید غلامرضا محمدی:
اما ای آمریکای جنایتکار وای دولتهای مرتجع منطقه این سخن یک سرباز اسلام است بشنوید که روز فتح و پیروزی اسلام و نابودی همه شما فرا رسیده .امروز لشکریان اسلام مصمم اند تا آخرین تفاله های جنایتکار و ظالمین و مستکبران را به زباله دان تاریخ بیفکند و اسلام عزیز را از دست شما ظالمین نجات دهند که وعده خداوند حق است و صبح پیروزی نزدیک . الیس الصبح بقریب
ما آنقدر در دریای خون شنا خواهیم کرد تا عاقبت به ساحل نجات برسیم آن شاءالله
گزیده ای از وصیتنامه شهید جعفر پیوسته:
مگر نه این است که امروز قدس و حرمین شریفه کعبه و مدینه رسول الله (ص)در اشغال غاصبان آمریکایی و اسرائیلی است مگر نه این است که ما باید به همراه اماممان با صالحان و مجاهدان راه خدا حرکت کرده و زمینه را برای ظهور حضرت حجه ابن الحسن فراهم نمائیم آیا این با سستی و تنبلی و بی خیالی بعضی از مردم ما میسر است هرگز چنین چیزی امکان ندارد بشتابید و حرکت کنید مهیا شوید تا دیر نشده است.
گزیده ای از وصیتنامه شهید سیدمرتضی بنی هاشم :
وخجالت بکشند آنها که پس از این همه شهید، به این انقلاب ، جنگ ومقدسات مردم دهن کجی میکنند و هنوز در رویای حکومت شیطان به سر می برند و خوب است فرمایش امام را یک بار دیگر مرور کنند که ((ایران مملکت پیامبر اسلام (ص) وامام صادق (ع) است .با ایران نه شوروی است ونه آمریکا)) و آنها که خواهان حکومت شیطان هستند بداند که این مملکت جای حکومت شیطان نیست انشااله.
گزیده ای از وصیتنامه شهید رضا هادیزاده :
می روم تا دین خود را به اسلام و مسلمین ادا کنم تا به آمریکا و شوروی و اسرائیل غاصب و تمامی مستکبران جهانی بفهمانم که ما را از مرگ نترسانند و بدانند رزمندگان اسلام و مردم شهید پرور ایران مصداق فرموده سرورشهیدان عالم مظلوم کربلا حسین بن علی (ع) هستند که فرمود اگر با کشته شدن جدم حضرت محمد (ص)پایدار می ماند پس ای شمشیزها بر سر من فرود آئید.
گزیده ای از وصیتنامه شهید محمد کریمیان:
ملت عزیز ایران شما که همیشه با حضور خود در صحنه ها توطئه ها را نقش بر آب کرده اید شما که با کمک ها و ایثار های بی دریغ خویش جنگ را به پیروزی رسانده اید شما که غریو دشمن شکنتان پشت امریکا و ابر قدرت ها را به لرزه درآورده اید شما که همیشه سخنان و رهنمود های امام را آویزه گوش کرده اید مبادا امام را تنها بگذارید.
گزیده ای از وصیتنامه شهید علیرضا سهایی:
ای دانش آموزان :در کنار درس در صحنه بودن شما بسیار مهم است همانطور که رزمندگان در جبهه ها می جنگند شما هم در پشت جبهه با درس خواندنتان و در صحنه بودنتان آمریکا و ایادی کثیفش را مایوس کنید .
گزیده ای از وصیتنامه شهید اصغر صدوقی :
خواهرم حجاب تو سنگر توست و تو با حجاب خویش مشت محکمی به دهان امریکا و شوروی خواهی زد.
گزیده ای از وصیتنامه شهید بمانعلی عباسی قزاآنی :
مادر اگر خواهر کوچکم و بچه ها بگویند که چرا عکس علی را بزرگ کرده اید .بگویید:که این جنایت آمریکا است و به دست ایادی آمریکا به شهادت رسیده است.
گزیده ای از وصیتنامه شهید علی معمار :
آمریکا و مزدوران داخلی اش را قوی تر از قدرت الهی نپندارید تا خدای نکرده ضعف و زبونی را برای خود به ارمغان نیاورید .
گزیده ای از وصیتنامه شهید غلامحسین نجیب :
خدایا ،چشم هایم طاقت دیدن ندارند و دست هایم نیروی نوشتن را ،که دانش آموزی با یک لیوان شکر و پیر زنی با دانه ای تخم مرغ خود را آماده نبرد با آمریکا می کند و آن را به برادر رزمنده اش هدیه می کند که او با دشمن اسلام و انقلاب بجنگد . امریکا و دیگر ایادیش شعور و باورش را ندارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 10 =

دکمه بازگشت به بالا